top of page

dokumenty

86189408_10156634698866050_3413210926743

Chlapec vlevo je MAX. Ten na pravo se jmenuje TIM.
Ani jeden si mě asi nepamatuje, já si je však budu pamatovat navždy.

Týden předtím, než MAX přišel na svět, jsem natáčel jeho rodiče, těšící se na narození svého prvního miminka. Zážitek byl tak silný, že mě Jana s Radimem pozvali, abych zdokumentoval Maxovi první dny. Bylo to v únoru 2012 : https://vimeo.com/38106564.
Když Radim o čtyři roky později přivezl Janu do porodnice, bylo už pozdě v noci. Tentokrát ale bylo na porodním sále o jednoho člověka více, než je běžné. Jana s Radimem se rozhodli, že chtějí zaznamenat narození jejich druhého chlapečka. Tu nejposvátnější, nejnáročnější a zároveň zdaleka nejkrásnější chvíli v životě každého člověka. Proto udělali odvážné rozhodnutí a pozvali mě na porodní sál. Snažil jsem se být, s kamerou v ruce neviditelný a ani jsem nedutal. Několik hodin jsem s nimi byl v těch nejintimnějších okamžicích, jaké si umíte představit. TIM se vykoukl na svět nad ránem v listopadu 2015.
https://vimeo.com/152565489.
Oba kluci se narodili z čisté a vroucí lásky dvou lidí, milujících rodičů Jany a Radima: https://vimeo.com/27723578.

Jsem šťastný, že jsem mohl být v těch nejdůležitějších chvílích jejich života s nimi.
Je úžasné, když vidím jak se naše práce stala součástí jejich života, jejich rodinného dědictví!

rodina tolasz

pantha rei

Byl jsem požádán, abych vytvořil video pro 5. benefiční

open air koncert - Police Symphony Orchestra. Obrazy, které uvidíte jsou čistou reportážní imaginací avšak s respektem a úctou k atmosféře představení !

dámou v každém věku

Dokumentární reportáž z Byl jsem požádán, abych vytvořil video pro 5. benefiční open air koncert - Police Symphony Orchestra.

Obrazy, které uvidíte jsou čistou reportážní imaginací avšak s respektem a úctou k atmosféře představení !

srdcebeat tour 2015

Byli jsme osloveni zpěvákem Richardem Krajčem, abychom vytvořili  dokumentární film o zákulisí největšího koncertního turné skupiny Kryštof SRDCEBEAT TOUR 2015. Kromě dokumentu mapujícího momenty a události před koncerty, jsme vytvořili i videoklip k písni "Tak pojď hledat břeh " a několik teaserů.

bottom of page