top of page

První reakce našich klientů na video

Now the air is much much colder, trees are turning color as fall is creeping on us, but the feeling of sunshine, love, happy smiles and tears still lingers! Loving absolutely everything about the way you captured our humble family affair! Thank you Leos, it was an absolute pleasure....

svatební video reference

Katerina and Brock Balog

Zuzka a Honza Krejčíkovi
Neznám nikoho takového jako je Leoš! Máte ho rádi tak rychle, že ani nevíte jak, takže i největší stydlivky se v jeho přítomnosti cítí příjemně. A právě proto jsou jeho videa přirozená, originální a uvolněná. Díky své jedinečné povaze vytvoří úžasnou atmosféru a to je na svatbě nejdůležitější. Přeju Primetime video každému budoucímu manželskému páru!

Alenka a Honza

Děkujeme celému teamu PRIMETIME, specielně nesmírně talentovanému Leošovi za dokonalé video. Bylo úžasné jak jste dokázali zachytit každý moment tak důležitých okamžiků, povzbudit když byl někdo nervózní, navodit tu správnou atmosféru, prostě být u všeho. Perfektně jste zapadli do kruhu těch nejbližších na naši svatbě, jsme hrozně rádi že jste byli s námi! Video je naprosto perfektní! Moc děkujeme! Díky Vám si můžeme připomínat tu úžasnou atmosféru pořád dokola.

Míša a Adam Nejedlí

Leoš je neuvěřitelne talentovaný člověk a ma obrovský dar vystihnout kazdicky důležitý moment svatebního dne. Nikdy jsem neviděla nic tak emotivního a krásného, jako videa od Leoše. Vytvořil nám nejkrásnější vzpomínku na nás den D. Na klipu a videu, které vytvořil, přesně vystihnul ty okamžiky, které pro nás byli důležité a emotivní. Ještě jednou Ti moc dekujeme, ze díky Tobě si vždycky ten den prožijeme znovu. 

reference svatební video

Aneta a Lukáš Bártlovi


Když jsme viděli tvojí práci, věděli jsme, že to bude pecka, ale nečekali jsme to, co si nám poslal. Leoši, ty si opravdu člověk na správném místě! Děkujeme ti, že si byl součástí našeho dne, děkujeme ti za jeho zdokumentování a vytvoření toho nejkrásnějšího videa pro nás! Už jen to, že si tam vložil při slovech "přibrala jsem kilo za dva dny" Lukyho jak mi hladí pupík :), obdivuju tvůj smysl pro detail :).
Přejeme ti mnoho, mnoho tak nadšených novomanželů. Velké díky a obdiv samozřejmě i pro kolegu, oba jste měli s náma svatou trpělivost :).
PS: myslela jsem si, že dlouhé video nemůže být lepší než to krátké (ani nevím proč), ale ty si nás totálně dostal! Málem jsem z toho porodila, jak jsem se tetelila radostí

Pája a Honza Kučírkovi
Kdybych mohla přidat tisíc hvězd, vlastnoručně a po jedné je odklikám. Leoš je jedním slovem "Boží" a to ve všech ohledech. Je naprostý profesionál a přesto se vám bude zdát, že je jedním z hostů svatby. Splyne s ostatními a vy o něm ani nevíte nebo vás perfektně baví. A teď k práci. Video je nepopsatelné, perfektní, výborné, nejlepší, úžasné a nevím, co ještě za superlativy použít. Miluji jeho práci a můžu ho doporučit všem nevěstám. Je totiž v Čechách nejlepší. Je to pan kameraman. DĚKUJEME J&P KUČOVCI

bottom of page