Říká se, že pocit štěstí si často neuvědomujeme, když jej prožíváme. Že pochopíme, že jsme byli opravdu šťastní, až s odstupem, když vzpomínáme. Ať už na důležité životní momenty nebo naopak na zdánlivě obyčejné, ale krásné chvíle, které se nám vryly do paměti. Posláním Primetime je přinášet a rozdávat radost. Tvoříme, aby Vaše vzpomínky nikdy nevybledly. Abyste mohli znovu a znovu prožívat Váš den.Tu lehkou nervozitu příprav. Okamžik prvního očního kontaktu s člověkem, se kterým jste se rozhodli strávit zbytek života. Slzy štěstí i dojetí. Připomněli si pocit drobných vibrací a dotyku rukou, do kterých se svěřujete napořád. Abyste mohli opakovaně vnímat všudypřítomné koncentrované štěstí. Prožívali radost, tak specifickou, že se nepodobá žádné jiné. Abyste jednou mohli sdílet jedinečnost tohoto naplněného dne se svými dětmi a vnoučaty. A taky abyste nikdy nezapomněli, jak moc jste se tehdy milovali. Je pro nás ctí být u vší té slávy, stát se dočasnou a někdy i stálou součástí Vašich životů. Vždy jsme vděční, když dostaneme šanci vytvořit unikátní vzpomínku, navždy barevnou, živou a plnou emocí.

Esenciální nadšení, stoprocentní odevzdání, nekompromisní touha po dokonalém výsledku jsou předpoklady pro to, abyste nikdy nelitovali toho, že jste nám vložili do rukou svou vzácnou důvěru. 

Za Primetime stojí především absolutní srdcař Leoš Brabec, jehož vděk však patří mnoha spolupracovníkům, bez kterých by Primetime nikdy nebylo tím, čím je.

Prostě Primetime doing epic stuff.

0204_edited.png

PARŤÁCI

LEOŠ BRABEC 

Storyteller, zakladatel

MATTY MARKO
Kameraman

KAMIL SALIBA 
Fotograf

LIBOR FUCHS

Editor

POMÁHÁME

Cítíme, že udělat něco pro druhé je úžasná možnost jak přispět k tomu, aby byl svět o kousek lepší. Podporujeme Ty, kteří pečují o druhé lidi nebo svojí činností pomáhají. Proto jsme se rozhodli, že každým rokem vybereme jeden projekt a vytvoříme PRO-BONO video pro ty, kteří potřebují pomoc a nemohou si dovolit investovat. V roce 2013 jsme natočili image spot pro záchranu kostelních varhan. Spolupracujeme s dobročinnou organizací "Dnes pomáhám", pro kterou jsme vytvořili několik charitativních videí. Pro Dům seniorů v Kadani jsme natočili v roce 2017 užasný projekt "Dámou v každém věku", který měl za cíl ukázat, že žena je krásná v každém věku. V roce 2018 jsme natočili benefiční vystoupení PANTHA REI  na podporu Nadačního fondu Hospital Broumov.

The Primetime filmmakers begin every collaboration with the goal of gifting their couples more than just a wedding video, but a priceless family heirloom. This team is built of skilled, talented professionals who are dedicated to their art. Leos is the lead storyteller, present at your wedding with full attention on you, your love story, and any emotions that appear along the way. He observes and document your day as it happens naturally and then utilizes the best in technology and craftsmanship to edit a cinematic film unique to you. In the end, you receive a film that will be cherished for a lifetime.

OCENĚNÍ

WINNER

EUROPEAN

BEST VIDEOGRAPHER

2012

EEVA WINNER 2012
BEST VIDEOGRAPHER 
EEVA BRONZE 2011
BEST CAMERAMAN

BRONZE

BEST ENGAGEMENT

2017

BRONZE

EUROPEAN

BEST VIDEOGRAPHER

2014

 EEVA BRONZE 2014
BEST VIDEOGRAPHER
WEVA BRONZE 2017
BEST ENGAGEMENT 
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Vimeo Icon
  • Black YouTube Icon

Created by PRIMETIME VIDEO s.r.o. -. svatební video
Vídeňská 153/119b | 119 00 Brno - Dolní Heršpice | ČESKO | IČO: 291 86 994 | DIČ: CZ29186994 | zastoupená: Leošem Brabcem, jednatelem | zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 64077 | Bankovní spojení: Raiffeisenbank 4885583001/5500 | IBAN: CZ60 5500 0000 0048 8558 3001 | BIC/SWIFT: RZBCCZPP