JANA + RADIM :: 100/300 ::

JANA + RADIM :: 100/300 ::

Janu a Radima jsem poprvé natáčel před 5 lety. Měli svůj svatební den, kde se Radim poprvé dozvěděl , že s Janou čeká dítě. Max přišel na svět o necelý rok později a byl jsem požádán, abych natáčet jeho první okamžiky. Do jejich života jsem se znovu vrátil letos…
Našlapuji lehce…
Speciální poděkování: Krnovské porodnici a jejímu personálu za ochotu a toleranci. Porodní asistence Aničce Kohutové za nezměrnou lásku a empatii v těch nejtěžších chvílích.
Kamera, režie, střih: Leoš Brabec
vimeo.com/27723578
vimeo.com/38106564
“Jani, Radime, Timothy, rodina je to nejsilnější a nejpevnější pouto v našem životě, je založena na vzájemné úctě, respektu a radosti našich životů. A právě u porodu se nerodí jen dítě, matka, ale celá RODINA. Zrození je posvátný ,velmi křehký a transformační proces, tento intimní rituál, se zásadním způsobem promítne do budoucího vztahu matky a dítěte, muže a ženy, celé rodiny, společnosti. Dali jste ten nejkrásnější dar svému synovi Timothymu k jeho zrození, dali jste mu sami sebe, svou láskyplnou náruč, přivítali jste jej v důstojné a pokojné atmosféře plné něhy, úcty a respektu. Vaše životní hodnoty jako je láska,náklonnost a úcta jsou narozením Vašeho syna posíleny. Timothy Vás učí intuitivně naslouchat sami sobě a druhým, učí vás, že pokud se v lásce narodíme, pak jsme ji plni a dokážeme ji rozdávat a naplňovat láskou další životy.
Vaše porodní “bába”, Anička “

View Project
Share
One comment on “JANA + RADIM :: 100/300 ::”
  1. And I was just woidnrneg about that too!


Leave a Reply

Contact

Leos Brabec
videographer & storyteller

+420 731 155 855

email/web

info@primetimevideo.cz
www.primetimevideo.cz

Zdenek Balga
creative production & management

+420 733 120 830