eeva pohar

bronze - european best cameraman
2011

eeva winner

Winner - EUROPEAN
BEST VIDEOGRAPHER
2012

eeva pohar

EEVA TOP15
Filmmaker
2013

CZ | EN

Vítejte na PrimeTime

O mně:
Svatební video je o důvěře a spolupráci. Ze všeho nejvíc chci události zaznamenat tak jak jsou. Svým stylem se snažím o to, abych svatbu prožil s vámi a abych vyprávěl váš příběh velmi osobně a velmi upřímně. Nechci věci řídit a ovlivňovat, ale nejbližší je mi je uchopit a zaznamenat momenty tak jak přicházejí a jak se rozvinou. Svatba přece nabízí tolik emocí a minipříběhů, že by bylo škoda jimi manipulovat.
Na druhou stranu několikrát do roka přijde pár, který má velký potenciál, chuť a čas udělat pro své video něco navíc. Scházíme se, plánujeme a natáčíme po nebo před svatebním dnem. Výsledek přidávám před video jako intro nebo jako samostantnou součástí DVD.

Technika:
Je pouze prostředkem ke sdělení toho co chci říct. Miluji příběhy a technika mi je pomůže vytvořit, nikoli vymyslet. Vždycky říkám, že "v technice to není". Opravdu se snažím do videí dávat něco navíc, nějakou přidanou hodnotu. Chci, aby video bylo jenom a pouze o vás a pro vás! Ale dobře, nějak to natočit musím:) Na všechna svá videa používám zrcadlovky a techniku MANFROTTO a SIGMA.

Hudba: 
Hudbu do klipu vždy vybírám sám. Za tu dobu co natáčím si myslím, že je to to nejlepší. Prosím nechte to na mě :) Troufnu si říct, že dokážu citem vybrat hudbu, aby pasovala k novomnaželům a odrážela a podtrhovala natočené záběry.

Cena:
Na požádání vám zašlu ceník. 

Fotograf:
Na výsledek videa má do značné míry vliv i volba fotografa. V partnerech naleznete několik fotografů, s kterými spolupracuji, a kterých si vážím. Jsme na sebe zvyklý, mají podobný styl a vidění jako já a patří mezi absolutní špičku svatební fotografie u nás!

Doba dodání:
Nesnažím se být továrnou na videa. Naopak chci, aby každé video bylo odlišné a to beze zbytku, nic obecného. Tato filosofie však vede k tomu, že trávím mimořádně mnoho času ve střižně, vybírám záběry, hudbu apod. Nejsou to výmluvy, ale je to přesně tak jak to je :).

Váš Leoš Brabec

Primetimevideo.cz
Vídeňská 297/99, Štýřice
639 00 Brno

: +420 731 155 855
E-mail: brabec@primetimevideo.cz
Web: www.primetimevideo.cz

eeva pohar

WINNER - EUROPEAN
BEST VIDEOGRAPHER
2012eeva pohar

bronze - european
best cameraman
2011eeva pohar

EEVA TOP15
Filmmaker
2013

Copyright © 2012 - 2014 Primetimevideo
Design by FOREGROUND